fbpx

AUSS
Mūzikas & mākslas skola

Vieta, kur savas radošās prasmes tiek aicināti apgūt visu vecumu zinātgribošie. Tā izveidota sadarbībā ar Kultūrtelpu AUSS, kas atrodas Jaunajā Teikā, Rīgā.
Skolā darbojas vairāki Latvijā atzīti un popularitāti guvuši mākslinieki, kuri pārstāv dažādas mākslas nozares – mūzika, māksla, fotogrāfija, video u.c. : Individuālās nodarbības paredzētas laika posmā no septembra līdz jūnijam, kā arī vasaras mēnešos tiek veidotas dažādas radošās nometnes. Iepriekš piesakoties, iespēja bez maksas pamēģināt iespēju sevi pilnveidot jebkurā no mākslu nozarēm.

Child learning music with a teacher

Pieejamās nodarbības

Woman singer rehearsing her song on a lesson with a teacher

Meistarklases
dziedātājiem

Dziedāt var iemācīties jebkurā vecumā. Tev nepieciešama tikai vēlme un profesionāls pedagogs, kurš kontrolēs un vadīs procesu.

Homeschool Asian little young kid girl learning piano from computer.

Klavieru
nodarbības

Gan mūzikas klausīšanās, gan instrumentu apgūšana ir vienliedzīgi lieliskas muzikālās terapijas izpausmes, kas lieti noder ikviena mūsdienu cilvēka steidzīgajā ikdienas ritmā.

Kids Drawing Christmas Pictures

Radošās
nometnes

Atklāj un attīsti dažādas spējas un talantus, kā arī iepazīsites ar profesionālo ievirzi mākslā, piedaloties dažādās grupu radošajās nometnēs!

Female photographer at a shoot

Pirmie soļi
fotogrāfijā

Iemācies uzņemt elpu aizraujošus, oriģinālus un estētiskus foto! Ja jau aizraujies ar fotogrāfēšanu, atklāj sev vēl neizzinātu kameras pilno potenciālu! Šī ir Tava iespēja!