fbpx
Latvijas Skolas Soma

Mūsu Maestro. Raimonds Pauls

Par godu Maestro 85 gadu jubilejai pazīstamie un spilgtie jaunās paaudzes mūziķi- dziedātāja Rūta Dūduma Ķirse un komponists Jānis Ķirsis , sadarbībā ar Kultūrizglītības programmu “Latvijas skolas soma”, ir sarūpējuši audio-vizuālu koncertlekciju “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls.” Tas ir muzikāls stāsts par Raimonda Paula daiļradi – laikmetu, kurā viņš mācījies, strādājis , kā arī par Maestro šodienas muzikālajām gaitām.
dzejasdienas-janis@2x
dzejasdienas-ruta@2x

Arī šodien lielāko daļu laika savā radošajā ikdienā Maestro pavada ierakstu studijā un koncertzālēs, kurās pulcē labākos latvijas mūziķus un laika biedrus- Elīna Garanča, Intars Busulis, Daumants Kalniņš, vokālā grupa Framest un daudzus citus, kuru radošo sadarbību ar Raimondu Paulu Rūta Dūduma Ķirse un Jānis Ķirsis atspoguļos jaunajā koncertlekcijā.

Programmas kodolu veido Maestro jaunības aizraušanās- klasiskā un džeza mūzika, kuru pats spēlēja un interpretēja, studējot Konservatorijā- Džordža Geršvina “Summertime”, Leonarda Bernstaina mūzika, Skota Džoplina regtaimi, Sergejs Rahmaņinovs u.c., kā arī mūzika, ko Raimonds Pauls komponēja laikā, kad aktīvi darbojās Latvijas Radio 1. ierakstu studijā pagājušā gadsimta 60. un 70. gados ; “Mēs tikāmies martā”, “Elēģija”, “Lai tik Līst” u.c.- tā ir sadarbība ar tādām leģendām kā Viktors Lapčenoks, Nora Bumbiere, Latvijas Radio bigbends, Gunārs Rozenbergs, Aija Kukule u.c., kā arī mūzika teātra izrādēm un kino.

Piesakies koncertlekcijai:
Mūsu Maestro. Raimonds Pauls

Atsauksmes

Atstāj atsauksmi par “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls”, lai arī citi uzzinātu par Jūsu brīnišķīgo pieredzi ar Skoleniem.lv